Parawany medyczne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
602

Firma EURO-MEDICAL powstała przeszło dziesięć  lat temu i przez wszystkie te lata swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, prywatnych klinik, przychodni lekarskich, DPSów oraz innych placówek medycznych w zakresie dostaw sprzętu medycznego oraz aparatury. Jesteśmy dumni, że możemy wam służyć. Branża związana ze zdrowiem jest niezwykle istotna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż stale staramy się podnosić nasza wiedzę i umiejętności, szkolimy się, aby najefektywniej Państwu służyć. Współpracujemy z polskimi konstruktorami jak również inżynierami, dzięki czemu proponowane przez nas sprzęty oraz aparatura medyczna, są niezawodne i nowoczesne. Dodatkowo importujemy dla Państwa sprzet medyczny oraz aparaturę medyczną z oddalonych zakątków świata, zaskakując naszych odbiorców nowinkami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta sprzedażowa jest bardzo bogata i w dalszym ciągu rozbudowywana. Całościowo zaopatrujemy jednostki medyczne na terenie całej Polski. W ofercie naszej firmy w zakresie aparatury medycznej znajdziecie Państwo: monitory pacjenta, pulsoksymetry, elektrokadiografy, aparaty ktg, ssaki medyczne, defibrylatory, pompy infuzyjne oraz wiele, wiele innych. Ponadto posiadamy szeroką ofertę sprzętu, łóżka lekarskie jak i do opieki domowej, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówek, fotele ginekologiczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany, wózki wielofunkcyjne, wózeczki oddziałowe, szafy na leki. Zapraszamy na nasza stronę firmową www.euro-medical.pl w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Oferta EURO-MEDICAL na sprzęt medyczny

Nasi sprzedawcy pomogą Państwu doradzić najlepsze rozwiązanie w zakresie wyboru czy sprzętu do twojej placówki. W doborze bierzemy pod uwagę wasze oczekiwania, możliwości budżetowe jak również miejsce przeznaczenia sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą grupę sprzedawców. Wiemy też jak istotny dla naszych klientów jest czas dostawy zamówionego produktu. Firma EURO-MEDICAL ma spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany magazynowe, toteż zamówienia realizowane są błyskawicznie. Dzięki Państwa sugestiom regularnie zmieniamy się na lepsze. Pragniemy podziękować za zaufanie którym obdarzacie nas Państwo za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie do wykonania. Zachęcamy do wkroczenia w szerokie grono naszych zadowolonych klientów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo referencje, w których naszych odbiorcy – duże jak również znane jednostki medyczne – przedstawiają naszą firmę jako sumiennych partnerów w sferze dostaw sprzętu oraz aparatury medycznej. Na naszej stronie www znajdziecie Państwo również chat, a dzięki niemu w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych handlowców, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją Państwa wątpliwości. Czekamy na kontakt z Państwem. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .