Fotobudka – hit na zabawie weselnej

0
26

Już od kilku lat fotobudki pojawiają się na zabawach weselnych i dzięki temu, że cieszą się dużym zainteresowaniem to niemal na stałe weszły do kanonu weselnych tradycji. Czy fotobudka to dobry pomysł na weselną atrakcje? Czy goście weselni chętnie wykonują zdjęcia w fotobudce?

Fotobudki występują w różnych odmianach. Może to być lustro z aparatem fotograficznym lub typowa budka to której się wchodzi i w jej zaciszu wykonuje się fotografie. Niejednokrotnie na weselach widuje się nieco bardziej rozbudowane wersje fotobudek, które są wyposażone w odpowiednie oświetlenie oraz tło przez co w efekcie mogą przypominać mobilne studio fotograficzne.

Jednak nie jest najważniejsze to w jaki sposób fotobudka na wesele została zaaranżowana, lecz to jak przy niej bawią się weselnicy. Żeby trochę rozruszać kreatywność, goście zazwyczaj mają do dyspozycji przeróżne zabawne rekwizyty np. peruki, okulary, napisy, maski itd. Z pozoru wydaje się, że tego typu rekwizyty to drobna rzecz, jednak w praktyce jest to coś co bardzo zachęca do dobrej zabawy przed obiektywem.

Idealnie, gdy fotobudka jest obsługiwana przez animatora, który zachęca gości do zabawy. Nie jest to jednak koniecznością, gdyż często to właśnie „bezobsługowe fotobudki” sprawdzają się równie dobrze a nawet lepiej niż te które są zarządzane przez animatora.

To co sprawia, że zabawa przy fotobudce daje tak wiele satysfakcji to fakt, że wydruk zdjęcia jest natychmiastowy. Goście od razu dostają wydruki wykonanych zdjęć, które mogą zabrać ze sobą na pamiątkę.

Podsumowując, czy „fotobudka wynajem”, czyli wypożyczenie fotobudki na wesele to dobry pomysł? Naszym zdaniem jak najbardziej tak. Praktyka pokazuje, że goście czerpią wiele zabawy z możliwości skorzystania z fotobudki. Niekiedy można spotkać się z opiniami, że fotobudka jest oklepanym pomysłem, jednak zupełnie tego nie widać na weselach na których taka atrakcja za każdym razem robi prawdziwą furorę.

Więcej na na temat wynajmu fotobudki można przeczytać na https://wydarzeniejakmarzenie.pl/